Top 5 nejpopulárnějších aplikací|20. týden

0

Movie Player

Jako první si dnes představíme aplikaci Movie Player, pomocí které si můžete v telefonu přehrávat různé filmy a videa. Podporuje všechny důležité formáty videí (divx, avi, flv, mov, wmv, mpg, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mp4, m4v , mpv, vob, ts, ogv, ogm, mkv, dv, asf, 3gp, m2p, m2ts, m2v, gxf).

 movie movie1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Effectify for Messenger

Doplněk pro Facebook Messenger Effectify funguje velmi jednoduše a dokáže pobavit Vás i Vaše přátele. Stačí vyfotit selfie a vyberte si efekt pro obličej. Můžete tak zestárnout, nechat si narůst vousy nebo se dokonce stát upírem.

 effectify effectify1 effectify2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SnapGame – Play Online

Aplikace, která Vám zprostředkuje nejznámější hry (Zuna, AirHockey…) zcela zdarma a bez reklam. Můžete také soupeřit se svými přáteli na Facebooku a Google+.

 SnapGame SnapGame1 SnapGame2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Camera 510 HS

Jako další aplikaci si ukážeme Camera 510 HS, což je další z řady fotoeditorů. Mezi hlavní funkce patří samozřejmě zlepšování a zvyšování kvality fotek. Nabízí klasické režimy jako černobílý, sépie atd.

 Camera 510 Camera 5101 camera 5102


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Instavideo for Instagram

Pomocí aplikace Instavideo můžete vytvořit video vhodné jak na Instagram, tak i na jiné sociální sítě. To vše pomocí tří kroku. Nejprve si vyberete video z Vaší galerie, poté vyberete začátek a nakonec jen zvolíte filtr, pomocí kterého se video upraví.

 instavideo instavideo1 instavideo1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here