Snap Inc. oznámil, že vyvíjí rozsáhlou aktualizaci pro aplikaci Snapchat pro Android, která bude vytvořena znovu „od základů“.

V rámci svých finančních vysledků třetího čtvrletí roku 2017, výkonný ředitel Evan Speigel připustil, že společnost potřebuje získat více nových uživatelů Androidu, aby zvýšili celkovou zákaznickou základnu. Spiegel uvedl, že vývojový tým společnosti vytvoří novou aplikaci Snapchat pro Android a to na základě toho, co se tým dozvěděl o vývoji aplikací pro Android za posledních 5 let. Na novou verzi by se měli zaměřit již v příštím roce. V současné době aktuální verze pro Android má lepší výkon než kdysi, takže v září společnost zaznamenala výrazně vícě přidaných uživatelů v porovnání s novými uživateli iOS.

Zatím není žádná zpráva o tom, kdy bude spuštěna nová verze Snapchatu pro Android. Společnost jen uvedla, že nejprve bude spuštěná omezeně a až poté bude k dispozici po celém světě.

Společnost také uvedla, že tým Snapchat pracuje na celkovém přepracování aplikace, a to proto, aby usnadnili její využití mezi širším publikem. Zatím se také nikdo nezmínil, kdy se to stane.

Společnost Snap zaznamenala pro třetí čtvrletí roku 2017 méně než 4,5 milionu nových fanoušků, tedy méně, než se očekávalo. Nyní je zde 178 milionů denně aktivních uživatelů.

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here