Nové vzpomínkové album Karla Kryla je k dispozici i pro předplatitele Google Play Music All Access

1

Na začátku měsíce března to bylo už 20 let, co nás opustil jeden z největších českých zpěváků a básníků našich moderních dějin. Krom nepřeberného množství vzpomínkových akcí jsme se dočkali i vydání nového alba. To je složeno z koncertu Solidarita, který se uskutečnil v Mnichově roku 1982 a za cíl si kladl podporu nového stejnojmenného liberálního hnutí, které se právě zrodilo v komunistickém Polsku.

Karel Kryl Solidarita

Celé toto album je k dispozici i v internetovém obchodu Google Play a je k dispozici zdarma také pro předplatitele služby All Access (Naplno). Je určitě jenom dobře, že se k předplatitelům dostávají i nově vydaná alba, které by si jinak museli koupit za 170 Kč. Předplatné vás přitom vyjde měsíční na necelých 150 Kč a za tuto sumu dostanete přístup k celé databázi Google Play Music.

Karel Kryl

 

Stejné album vás vyjde například u konkurence v podobě Supraphonline na necelých 190 Kč. Ceny jsou tedy téměř stejné a výrazný rozdíl poznáte pouze, pokud byste si kupovali jednotlivé skladby. Ty jsou totiž na Google Play hned o polovinu levnější.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here