LG G Watch na dalším obrázku. Tentokrát jasně viditelné

0

Minulý týden oznámilo LG, spolu s představením Android Wear od Google, své vlastní chytré hodinky pro letošní rok – LG G Watch. Setkat bychom se s nimi měli ve druhém čtvrtletí toho roku. Na rozdíl od souběžně představených chytrých hodinek Motorola Moto 360 by mohli přijít hodinky s velmi nízkou cenou a stát se tak „masovou záležitostí“.

lggwatchaam

Dříve představený obrázek, spolu s kterým byla existence hodinek oznámena, nám toho moc neřekl (pozn.: obrázek umístěný níže). Mohli jsme nanejvýš odhadnout, že hodinky budou černé, tvořené spíše z plastu, budou mít hranatý tvar a dokonce se mohlo zdát, že displej bude monochromatický.

Díky dalšímu obrázku, který zveřejnilo britské zastoupení LG na svém Twitter profilu, už víme, že displej bude barevný. Přesto je možné, že bude zobrazovat v některých situacích pouze bílé nápisy na ztmaveném pozadí, aby byla spotřeba co nejnižší a byla tak zachována co nejdelší výdrž.

Můžeme si všimnout, že vedle zobrazení času budou dostupné i Google Hangouts a na displeji „tlačítko ´g´“ (s největší pravděpodobností) pro aktivaci hlasového ovládání. Zajímavé je, že nikde na přední straně nenalezneme nápis výrobce, tedy LG. U Moto 360 je to logické, tam pro nápis není prostor, tady by se však dal očekávat. Je však možné, že jako zařízení, které vzniklo ve spolupráci s Googlem, si nepřejí, aby bylo zveřejněno logo jedné či druhé společnosti. Do Android Wear se mimo LG a Motoroly mají zapojit HTC, Samsung a například také Fossil.

lg-android-wear

Zdroj: Androidauthority, Phonedog

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here