Stáhněte si launcher z nejnovějších Xperií pro jakýkoliv telefon s Androidem

9

Pokud vás také nezaujal žádný z běžně dostupných launcherů pro Android, možná u vás bude úspěšnější originální launcher z telefonů Sony Ericsson Xperia. Návod na jeho instalaci jsme tady už jednou měli, nyní však na internet unikla nejnovější verze, se kterou se zákazníci brzy setkají například v Xperii Ray. Launcher by měl fungovat na Xperiích, kde nahradí starší verzi aplikace i na jiných telefonech s Androidem.

Od předchozích verzí se ta nejnovější liší drobnými designovými úpravami a novou funkcí Schéma, která je ale prozatím nefunkční. Jinak launcher neztratil nic na své rychlosti a čistém designu. Praktickou funkcí je například možnost vytváření složek na ploše, nastavení a přizpůsobení řazení aplikací v menu nebo jednoduchá odinstalace aplikací. Důležitou informací pro některé uživatele bude, že je launcher kompletně v češtině.

 

Pro instalaci si stáhněte tento apk soubor a zkopírujte ho do svého telefonu nebo na paměťovou kartu. Poté pomocí průzkumníku souborů v telefonu apk soubor najděte a nainstalujte ho jako jakoukoliv jinou aplikaci. Stejně tak případnou odinstalaci provedete běžným způsobem.

via xb

9 KOMENTÁŘE

  1. Když dám Nastavení-Přizpůsobit , tak se mě to zepta který Launcher, vyberu ten ze SE a pak kdyz chci v podstate cokoliv udelat, tak spadne, takze asi to nebude uplne idealni :-/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here