Life hacking, aneb zjednodušte si život. Díl 6

2

Je tu pátek a s ním o den opožděný díl oblíbeného seriálu o life hackingu. Tentokrát se podíváme na další čtyři zajímavé tipy a triky, jak si usnadnit život s telefonem.

 

Sledování filmů v autě

Prví tip se týká sledování filmů v autě, letadle či autobuse. Ty již mívají zabudované televize v sedadlech, ovšem touto vymožeností nedisponují všechny dopravní prostředky. Pokud v nějakém takovém cestujete, můžete využít jakýkoli igelitový sáček a telefon.

Sáček s mobilem přiděláte k sedadlu.

 

Úschovna na klíč

Tento tip vám ukáže další možnosti využití obalu na telefon. Do něj můžete totiž kromě svého mobilu dát i klíče, případně nějaké peníze. Pro krátké procházky bez tašky či dámské kabelky je to ideální možnost.

Klíče si můžete schovat do pouzdra na mobil.

Zabraňte přehřívání notebooku

Tento tip se netýká ani tak mobilních telefonů, jako spíše technologií počítačových. Pokud máte u svého notebooku problémy s přehříváním způsobené špatným odvětráváním, můžete využít jakoukoli starou krabici od vajíček a problém je vyřešen.

Hrabici s vajíčky dáte pod notebook.

 

 

Hands Free jednoduše

Na závěr bych uvedl trik na vytvoření jednoduchého Hands Free. Bude vám k tomu stačit jen pevná gumička. Předem však varuji, že to asi nebude nic příjemného.

Mobil přidělaný gumičkou k hlavě

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here