HTC One bude tento rok jedinou vlajkovou lodí výrobce

0

 

HTC One bude po stránce výbavy nejspíš nejlepším smartphonem, který taiwanský výrobce v letošním roce představí. Pokud vám hardware minulý týden představené novinky nestačí a vyčkáváte, zda HTC v nejbližší době nepředstaví ještě něco lepšího, budete nejspíš zklamáni. HTC One bude v letošním roce jediným zařízením z řady One. Informaci v jednom z rozhovorů uvedl Phil Robertson, ředitel britské pobočky HTC.

Pravděpodobně se tak nebude opakovat situace z minulého roku, kdy byl v únoru představen nový vlajkový model HTC One X a několik měsíců potom jeho vylepšená verze s názvem HTC One X+. Letos se podle prohlášení nedočkáme ani žádného nového smartphonu z řady One S a One V. Název „One“ tedy bude od letošního roku vyhrazen pouze pro vlajkový model. Na druhou stranu však nemůžeme vyloučit, že HTC představí jiný dobře vybavený smartphone, který nebude patřit do řady One, jako to například výrobce udělal v případě HTC Butterfly.

Rozhodnutí HTC je v tomto případě zcela logické. Řada One se stává prémiovou řadou smartphonů, podobně jako má Samsung svou řadu Galaxy S. Pro zákazníky to může znamenat nejen určitý pocit výjimečnosti, ale také lepší softwarovou podporu ze strany výrobce. A není to jediná novinka, které si HTC v oblasti skladby svých telefonů pro letošní rok připravilo. V jiném rozhovoru totiž jeden ze zástupců taiwanksého výrobce uvedl, že se HTC letos více zaměří na smartphony s operačním systémem Windows Phone 8.

htc-onesilver3v

zdroj: gbm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here