5 důvodů, proč si Huawei Mate 20 Pro zamilujete

1

Huawei Mate 20 Pro, vzbudil po svém představení pozornost nejen mezi nadšenci nových technologií. Podívejte se na pětici předností, kterými vyniká před konkurencí.

Kirin 980 procesor se 7 nm technologií

Huawei Mate 20 Pro je poháněn novým čipset Kirin 980, který je jedním z aktuálně nejvýkonnější na trhu. Je vytvořený pomocí trojvrstvé 7 nm architektury, díky níž dosahuje vynikajícího výkonu při nízké spotřebě baterie. Zásadní podíl na tom mají i dvě samostatná jádra NPU určená pro práci s pokročilou umělou inteligencí. Která se postará o bezproblémový chod celého zařízení.

Nový systém fotoaparátů

Huawei vylepšil svůj systém čoček, které jsou nově uspořádané do čtverce. Na zádech přístroje naleznete 40 MPx ultraširokoúhlý objektiv se světelností f/1.8, díky kterému se do záběru nebo videa vměstná více obrazu. Máte možnost natáčet videa s maximálním poměrem stran 21:9.

Při makro režimu Vám přijde vhod 8MPx Tele objektiv s trojnásobným přiblížením, který umožňuje snímat objekty od vzdálenosti 2,5 centimetru.

Super rychlé nabíjení

Mate 20 Pro nabízí rychlé nabíjení. Při nabíjení ze sítě, dokáže baterii doplnit na 70 % kapacity asi za půl hodiny. Můžete využít i bezdrátové nabíjení, zde se baterie nabije za 30 minut na přibližně jednu třetinu.

Celý den bez nabíjení

Bez ohledu na to, jak intenzivně smartphone používáte, na jedno nabití vydrží celý den a
častokrát i déle. O výdrž přístroje se stará baterie s kapacitou 4200 mAh. Dohled nad spotřebou jednotlivých aplikací má na starosti umělá inteligence, která reguluje výkon podle potřeb uživatele.

Lokalikace během pár vteřin

Díky podpoře umělé inteligence (AI GPS) přináší Mate 20 Pro i podporu pro hledání GPS
polohy v režimu dual-band. Nalezení GPS polohy je tak rychlejší a přesnější v jakémkoliv
prostředí.

1 komentář

  1. Kdyby neměl výřez a hlavně ten hnusný rámeček dole tak uvažuji, ale tohle je zrůda a jen laciná kopie iPhone.

    Řezat do displeje když dole stejně je rámeček může jen amatér a magor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here