Nvidia představila nové hry optimalizované pro Tegru4

0

V lednu společnost NVIDIA na veletrhu CES představila novou generaci úspěšného procesoru Tegra. Tegra4 má velmi propracovanou architekturu, která je vyladěna na grafický výkon, ten dává nové možnosti herním vývojářům, kteří se stále více soustředí na mobilní platformu.

Bohužel prozatím výrobci neprojevili velký zájem o Tegru4, první  smartphone poháněný Tegrou4 ohlásila společnost ZTE, ten by se měl objevit v létě. NVIDIA tak stále hledá odbytiště. Naštěstí NVIDIA není odkázaná pouze na výrobce hardwaru a chystá i svou herní konzoli Shield, kterou bude pohánět právě Tegra 4.

Jak historie ukázala tak herní konzole neprodává hardware, ale právě hry a jejich dokonalá optimalizace. Toho si je vědoma i NVIDIA a spolupracuje s herními studii na optimalizaci her právě na jejich platformu Tegra4. Na právě probíhajícím MWC v Barceloně, tak NVIDIA představila 5 nových herních titulů, které jsou plně optimalizovány a brzy se objeví v TegraZone. Konkrétně se jedná o tyto herní tituly: Burn Zombie Burn,  Carrie: Blood Mansion, CODEX: The Warrior, RU Golf a Dead on Arrival 2

CODEX The Warrior Carie Blood Mansion Burn Zombie Burn

RU Golf

Zombie Driver

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here