Galaxy SM-G870A v FCC – půjde o S5 Active?

0

O tom, že Samsung brzy představí odolnou verzi S5 se sice spekulovalo, po představení klasické S5, která certifikaci IP 67 má v základu se také mluvilo o tom, že se možná odolné verze nedočkáme. Na svém Twitter profilu však @evleaks uvedl, že se chystá brzké představení modelu SM-G870, který by se měl dostat na trh jako Galaxy S5 Active. Tento model nyní prošel certifikací FCC.

samsung-sm-g870a

FCC (Federal Communications Commission) prochází všechna zařízení pro americký trh. Ve zmíněné certifikaci se objevila také možná verze S5 Active pro operátora AT&T (SM-G870A). Podle dostupných informací je přístroj 143 mm vysoký a 73,42 mm široký. To z něj dělá o něco větší přístroj, než je klasická verze S5, přesto by podle dřívějších informací z databáze Zauba měl disponovat stejně velkým, tedy 5,1″, displejem.

Konektivita konkrétního modelu je zajištěna pomocí LTE pásem 2,4 a 17, ve kterých funguje právě zmíněné AT&T, NFC a dual-band Wi-Fi. Je možné, že bude zvolena podobná strategie jako u S4 Active, tedy že bude užit LCD displej místo Super AMOLED a bude použit fotoaparát s menším rozlišením.

Údaj, který je poněkud zmatečný, je kapacita baterie. Podle informací na ní uvedených by měla mít pouhých 1500 mAh. U certifikace se spekuluje o IP 68, nic však ještě není jisté.

samsung-sm-g870a-fccZdroj: Phonearena, Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here