Aktuálně zlevněné aplikace

0

C.H.A.O.S Tournament HD

Usedněte za kokpit bojového vrtulníku Assault, a pusťte se do boje s hráči po celém světě. Na výběr máte ze dvou turnajů, jeden je určen pro všechny hráče (zahrnuje 3 ligy) druhý elitní je určen pro zkušené bojovníky. Vyzkoušejte si jaké je to být leteckým pilotem vrtulníků v tomto reálném simulátoru.

2.99 ->$ 0.99

CHAOS Tournament 2 CHAOS Tournament 1 CHAOS Tournament


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Defence Effect HD

Globalní světová krize dohnala Zemi do bratrovražedných válek a lokálních konfliktů. Vy jako voják volné republiky Soledad, máte za úkol hájit její zájmy. Ve hře je Vaším úkolem zabránit invazi armády generála Kuhana. Vaše pozice je ve věži bunkru, kde jste dobře chráněn před nepřítelem, k dipozici máte  10 různých zbraní s neomezeným střelivem.

2.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SketchBook Pro

SketchBook Pro je profesionální aplikace určené ke kreslení pro Android tablety s velikostí displeje 7 „a více.  Pro tablety nabízí kompletní sofistikovaný soubor se skicováním a malováním prostřednictvím zjednodušeného a intuitivního uživatelského rozhraní.

$ 4.99 ->$ 2.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Machinarium

Machinarium je dobrodružná hra od českého nezávislého studia Amanita Design. Hlavní hrdina, malý rezavý robůtek Josef, byl vyhozen na skládku za městem. Vy mu budete muset pomoct najít cestu zpět, poradit si se zlotřilou bandou Bratrstva černé čepice a také zachránit jeho plechovou přítelkyni Bertu.

4.99 ->$ 2.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here