Zoner Photo Studio pro Android

0

Zoner Photo Studio

Zoner včera oficiálně vypustil androidí verzi populárního programu  pro práci s fotografiemi Photo Studio. Stejně jako desktopová verze je i aplikace pro Android postavena na myšlence řešit veškerou práci s fotografiemi v jediném programu.

Fotoaplikací je na trhu celá řada, náš cíl je poskytnout jednu komplexní, která by řešila většinu potřeb běžného fotografa. V našem programu můžete fotky samozřejmě prohlížet, upravovat či sdílet, ale také přehledně organizovat v rámci více uložišť,“ hovoří o novince Jan Kupčík, produktový manažer ZONER software, a.s.

Aplikace Vám umožňí přístup, prohlížení a organizaci alb z více uložišť včetně přísptupu k galerii fotografií z Vašeho Facebook účtu.  U všech fotografií máte možnost zobrazit popisky či EXIF data.

Každý snímek můžete přímo v aplikaci editovat, využít můžete následujíce expoziční úpravy (Expozice, Světla a Stíny či Kontrast), také upravit barevnost (Vyrovnání bílé, Saturace) či Vinětaci a Doostření. Efekty nastavíte jediným posuvníkem a projevují se v reálném čase, díky čemuž je úprava fotek jednoduchá a rychlá. Tato aplikace jistě příjde v hod po dovolené, kdy je potřeba zpracovat několik stovek u mnohých i tisícovek fotografií.

Zoner Photo Studio Zoner Photo Studio Zoner Photo Studio


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here