Amazon AppStore nyní v nových 188 zemích, včetně České republiky

0

amazon android

Jakkoliv nabízel před více než dvěma lety otevřený alternativní obchod s androidími aplikacemi Amazon AppStore hned několik výhod oproti oficiálnímu PlayStore, kupříkladu zajímavé ceny nebo exkluzivní aplikace, tak měl vedle toho, že nebyl oficiální, také jednu kritickou nevýhodu. Byl dostupný pouze v 7 zemích, z nichž žádná bohužel nebyla Českou republikou.

To se ovšem počínaje dnešním dnem mění. Amazon AppStore totiž s vydáním páté verze klientské aplikace expandoval do dalších 188 zemí, z nichž jedna je naštěstí pro nás Česká republika a jedna, tentokráte naštěstí pro naše východnější bratry, republika slovenská.

V nových zemích by měl být klasicky dostupný celý katalog Amazon AppStore, který v současné době čítá více než 80 000 aplikací. Potvrzená je také přítomnost každodenní nabídky jedné původně placené aplikace zdarma a dalších, AppStoru specifických akcí.

Amazon AppStore můžete stahovat z oficiálních stránek zde. K úspěšnému nainstalování je nutné mít povolené instalování aplikací od zdrojů třetích stran.

Via: androidpolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here