Google Mapy se převlékají do Material Designu

0

Novému vzhledu neunikly ani Google Mapy a ve včerejších večerních hodinách začal internetový gigant postupně uvolňovat update, jež na všechny Androidy přináší aktualizovaného mapového klienta. Ten je kompletně přepracován podle nových pravidel Material Designu, se kterými se postupně setkáváme u drtivé většiny všech aplikací Googlu.

Uber card in Google Maps

Update je to opravdu významný, dokonce tak, že jsme se po několika letech dočkali i zcela nové ikonky. Pokud jste si už ale zvykli například na nový Obchod Google Play, nemusíte se z kroku do neznáma obávat. Přibylo pár nových animací, ovládací prvky byly sladěny do stejných barev a vše působí o trochu intuitivněji.

Restaurant Reservations

Aktualizace je opět šířena ve vlnách skrze Obchod Google Play a k prvním uživatelům se dostala už včera. Náhodou jsem se do první várky dostal i já. Rychlost updatu ale nijak neovlivníte a za vším stojí algoritmy Googlu, které zařízení náhodně rozmisťují do různých aktualizačních cyklů. Pokud patříte mezi nadšence a nechce se vám čekat, můžete si APK balíček nainstalovat i ručně. Ke všem uživatelům by však měl update doputovat v následujících dnech.

 

Zdroj: androidpolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here