Ženě se stalo focení ,,selfie“ osudným

0

Tohle je jeden z příběhů, které je nutno sdělit už jen kvůli tomu ,že by mohl sloužit jako varování pro ostatní. 23letá polská studentka medicíny Sylwia Rajchel si vyjela na dovolenou do Španělska, aby si odpočinula od školy. Zapózovala na římse mostu Puente de Triana za účelem pořídit si co nejlepší ,,selfie“. Během focení však ztratila rovnováhu a zřítila se na betonovou podporu konstrukce z výšky 4,5 metru.

8

Rajchelová prodělala po pádu zástavu srdce. Lékaři přijeli na místo nehody, nicméně mladou ženu, která se chtěla stát zdravotní sestřičkou skrze lékařskou univerzitu v Posadě, se jim již zachránit nepodařilo.

5

Pamatujte si tedy, že ať už si fotíte ,,selfiečka“ kdekoliv, dbejte především na svoji bezpečnost. Fotka Vás s pozadím nějakého zajímavého místa Vaše přátele určitě ohromí, nicméně je třeba si všímat okolí. Nenaklánějte se nebo nebalancujte při focení, protože jediná chybička Vás může stát zranění a jak vidíte, tak i život. Věřte, že nikdo nechce vidět Vaše poslední ,,selfie“, to z márnice.

zdroj: http://www.phonearena.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here