Jawbone Up Move je sledovač aktivity s baterií o výdrži až půl roku

0

Společnost Jawbone právě přichází s novinkou Up Move, zařízením sledující aktivitu uživatele týkající se fitness a spánkových charakteristik. Sehnat se dá za $50 (1110Kč) a spojuje mezeru mezi dražším zařízením Up24 ($129 = 2865 Kč) a bezplatnou aplikací Up. Up Move přichází s funkcemi nejmodernějších sledovacích systémů svého druhu navíc teď ještě s opravdu lákavou výdrží baterky až šest měsíců.

Voděodolné,eloxované hliníkové tělo je vybaveno příchytkou, takže si jej můžete zacvaknout za poutko kalhot, pásek nebo za speciální hypoalergenní gumový náramek, který si můžete k produktu přiobjednat za dalších 15 dolarů. Malou kulatou baterku lze bez problému vyměnit.

Jawbone-Up-Move

Co vlastně přístroj zaznamenává? Up Move jednoduše měří počet kroků, monitoruje cvičení a počítá spálené kalorie během dne. Dále si můžete zkontrolovat počet naspaných hodin plus ještě kvalitu spánku. Tím nekončíme, protože produkt funguje také jako hodinky. Díky dvěma zabudovaným LEDkám je Vám umožněno zjišťovat čas označený v intervalech pěti minut. Zabudovaný Bluetooth senzor posílá infromace z monitoringu aplikaci Up, jež je kompatibilní s Androidem i systémem iOS.

Skrze aplikaci je přístupná i funkce Smart Coach. Ta vysleduje Vaši aktivitu během delší doby a pak radí v ohledu intenzity cvičení. Tuto novinku si můžete přeobjednat už teď v pěti různých barevných variantách ze stránek Jawbone. Datum vydání bylo stanoveno na 19. listopadu 2014. Pro sportovní nadšence a vyznavače zdravého životního stylu je tedy ideálním dárkem pod stromeček.

zdroj: http://www.androidcentral.com

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here