Česká pošta – oficiální aplikace České pošty

2

Česká pošta, již dlouho pracovala na své vlastní aplikaci pro chytré telefony a právě dnes uvolnila do Android marketu svou oficiální aplikaci „Česká pošta“ která nabízí uživatelům  rychlý a komfortní přístup ke službám: Sledovat zásilku, Vyhledat poštu a Vyhledat PSČ.

ceska posta ceska posta1 ceska posta2

Sledovat zásilku

Funkce „Sledovat zásilku“ umožňuje na základě podacího čísla sledovat jednu anebo více vybraných zásilek, a to za pomoci automatických push notifikací nebo např. integrované čtečky čárových kódů. Snadnou orientaci v zásilkách umožňuje jejich pojmenování nebo archivace. Zajímavým doplňkem je možnost sledovat trasu zásilky vyznačenou v mapě.

Vyhledat poštu

Zajímá Vás, kterou poštu máte nejblíže, jaké služby nabízí nebo jak má otevřeno? Služba „Vyhledat poštu“ Vám poskytne všechny informace. Na displeji jsou dle Vaší aktuální polohy (GPS) automaticky zobrazovány jen nejbližší pobočky České pošty s uvedenou vzdáleností v km. Samozřejmostí je opět možnost navigace a možnost rozhodnout, zda požadujete zobrazení všech nebo jen aktuálně otevřených poboček. Vyhledávat můžete podle těchto kritérií: okres, PSČ, ulice, vše.

Vyhledat PSČ

Neznáte nebo si nemůžete vzpomenout na poštovní směrovací číslo (PSČ)? Využijte službu „Vyhledat PSČ“ a zadejte některý z nabízených parametrů. Výsledek Vám kromě požadovaného PSČ nabídne i detail příslušné pošty vč. nabízených služeb nebo otevírací doby.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: ceskaposta.cz

2 KOMENTÁŘE

  1. Za mě pěkná apka. Zkoušel jsem sledovat zásilku a běželo jak má. Doufám, že se aplikace ještě bude dále rozšiřovat v dalších verzích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here