Huawei představil finální verzi chytrých hodinek Watch

0

HWS_CLASSIC_MESH_Cam4_v006

Společnost Huawei na veletrhu IFA v německém Berlíně představila svůj model chytrých hodinek Huawei Watch. Chytré hodinky Huawei Watch běží na rozhraní Android Wear a umožňují svým nositelům být neustále ve spojení. Upozorní je na příchozí hovory, textové zprávy nebo e-maily. Díky bezdrátovému propojení se sluchátky pomocí Bluetooth a podpoře stahování hudby pro offline poslech jsou Huawei Watch ideálním společníkem pro aktivní život. Přehrávání hudby lze spustit hlasovým příkazem, stejným způsobem mohou uživatelé ovládat navigaci. Praktická je rovněž funkce pro vyhledání ztraceného telefonu.

Ciferník chytrých hodinek Huawei Watch dosahuje průměru 42 mm, tedy tradiční velikosti běžných náramkových hodinek. Hodinky budou k dispozici v různých provedeních v barvách růžového zlata, nerezové oceli a černé oceli, stejně jako s různými podobami ciferníků ve variantách luxusní, business, pro ženy, moderní nebo simplistický. Nabídka 22mm řemínků zahrnuje vzory z nerezové oceli, růžového zlata, černé oceli nebo hnědou a černou kůži. Náramky jsou snadno vyměnitelné za jakékoliv klasické řemínky s 18mm očkem.

HWS_ACTIVE_RIGED_Cam1_v004 HWS_Elite_GOLD_CHOCO_Cam02_v003

Huawei Watch  nabízí 1,4palcový dotykový AMOLED displej chráněný proti poškrábání safírovým sklíčkem. Vyznačují se rovněž odolným tělem z nerezové oceli. Hodinky obsahují také senzor srdečního rytmu a šestiosý pohybový snímač. Displej dosahuje rozlišení 400 x 400 pixelů a hustotu zobrazení 286 ppi při kontrastním poměru 10,000:1. Jedná se tak o v současné době nejkvalitnější displej pro Android Wear zařízení.

Huawei Watch budou dostupné ve více než 20 zemích včetně České republiky, Slovenska, USA, Velké Británie, Argentiny, Austrálie, Brazílie, Kanady, Dánska, Finska, Francie, Německa, Hong Kongu, Itálie, Japonska, Norska, Filipín, Ruska, Singapuru, Jižní Koreji, Španělska, Švédska, Švýcarska a Spojených arabských emirátů. Huawei Watch mají být dostupné v České republice v listopadu. Předpokládaná cena by se měla pohybovat od 10 899 Kč včetně DPH (stříbrné s koženým páskem) až po 21 799 Kč včetně DPH (zlaté s ocelovým náramkem). Dostupnost jednotlivých modelů v ČR teprve bude upřesněna.

Díky poslední verzi rozhraní Google Android Wear jsou Huawei Watch vhodné jak pro uživatele s OS Android, tak pro majitele telefonů se systémem iOS.

http://www.youtube.com/watch?v=5Ln1EbczKHw

Technické specifikace

Displej: 1,4palcový AMOLED displej, rámeček 0,6 mm, rozlišení 400 x 400 pixelů a 286ppi, safírové sklíčko proti poškrábání
Tloušťka ciferníku: 11,3 mm
OS: Android 4.3 a vyšší, iOS8.2 a vyšší, podpora aktualizací OTA
Konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, maximální dosah Bluetooth 10 m, WiFi
Paměť: 512 MB RAM + 4 GB Flash
Baterie: 300mAh, 1,5 dne výdrž (32 hodin activity a 8 hodin spánku), čas dobíjení 75 minut
Odolnost proti vodě: IP67
Senzory: gyroskop, akcelerometr, sensor srdeční činnosti (PPG), barometr
Funkce: oznámení (hovory, SMS zprávy, emaily, SNS, Google Hangout), hlasová interakce, Google now, mapy, sports and health, přehrávání hudby, aplikace z Google Play Store

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here