Google představí Virtual Rabbids a další 3 hry pro Daydream

0

Virtual_Rabbids.width-1000

Na konferenci vývojářů her (Game Developers Conference) v San Franciscu, Google představil několik nových a zajímavých her, které budou dotupné pro platformu Daydream VR. Nejzajímavější z nich je pravděpodobně Virtual Rabbids, která byla vyvinuta společně s Ubisoft. Jedná se o zábavnou hru, kde budete cestovat po celém světě s cílem získání ukradeného jaderného bezpečnostního hesla.
Další hra na seznamu se nazývá Beartopia a byla vyvinuta Spry Foxem. Je popisována jako co-op hra, která Vás spojuje s ostatními hráči, takže můžete navázat nová přátelství nebo si vybudovat společnost. Pak je tady Virtual Virtualní relaita od Tender Claws , kde si můžete vyzkoušet různá VR headsety apod.

Čtvrtá poslední hra se nazývá Along Together, vyvinutá Turbo Button. Ve hře máte imaginárního přítele a pokoušíte se spolu bezpečně projít nebezpečnými 3D puzzlemi pomocí ovladače Daydream.
Všechny tyto tituly budou brzy k dispozici v Obchodě Google Play, ačkoli přesný datum není zatím znám. Navíc Google oznámil, že od 1.března budou budou tyto hry dostupné za poloviční cenu v Obchodě pro VR: Gunjack 2: End of Shift, Need for Speed: No Limitas VR, Keep Talking a Nobody Explodes.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here