Čtyři projekty VR, které Samsung představí na MWC 2017

0

vrs-samsung-monitorless-hero-1024x576
Samsung chce předvést čtyři nové VR projekty na veletrhu MWC 2017, který se koná příští týden. Tyto projekty byly vypracovány v experimentálním oddělení C-Labs. C-Labs je interní program, kde mohou zaměstnanci společnosti Samsung pracovat v inovativních malých podnicích.

Relúmĭno

Relúmĭno je aplikace, která je určena pro pomoc lidem se zrakovým postižením, má jim umožnit číst knihy a dívat se na televizi s “novou úrovní jasu“. Uživatelé si mohou nainstalovat aplikaci na smartphone a vložit ji do Gear VR. VR by mohla být využita nejen pro zábavu, ale také pro zlepšení kvality života.

vrs-MWC-2017-C-Lab-Relúmĭno-1-1024x641

Monitorless

Monitorless vypadá jako Google Glass, ale jeho zamýšlená funkce je odlišná. Jak již vypovídá název, Monitorless umožní vysílat zobrazení displeje počítače nebo smartphonu ve VR. Využívá zrcadlové brýle, aby zobrazili displej zařízení prostřednictvím sítě Wi-Fi. Samsung také říká, že by tyto brýle mohly být použity ke streamování high-endové hry.

VuildUs

VuildUs poskytuje způsob, který umožní uživatelům vizualizovat umístění nového nábytku přímo ve svém domě, dříve, než si ho koupí. Spárování aplikace s 360-stupňovým fotoaparátem mohou uživatelé využít pro 3D sken jejich domu. Ve VR si potom můžete prohlédnout svůj domov s novým nábytkem, jak vypadá v určitém prostoru. Samsung nešel do podrobností o rozsahu nábytku, ale očekává se, že by apliakce mohla být spojena s weby jako Amazon nebo IKEA, ale více se dozvíme až příští týden.

trVRer

Nakonec trVRer je 360-stupňová video platfroma, která umožňuje uživatelům prozkoumat památky po celém světě, aniž by museli opustit svůj domov – vypadá to jako Google Street View, ale se zvukem a videem.

vrs-MWC-2017-C-Lab-TraVRer-2-1024x745

 

Zatím to jsou jen malé, velké projekty od Samsungu a neexistuje žádný údaj o tom, zda budou uvedeny do výroby.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here