Uniklé fotografie: LG Watch Style

0

Na stránce GSMArena je zobrazeno pár uniklých fotografií pro nadcházející LG Watch Style. LG představí tyto chytré hodinky spolu s dražší verzí – LG Watch Sport. Připomínáme, že ne každý uniklý snímek naznačuje přesně to, jak budou budoucí hodinky vypadat.

Design: hodinky, které jsou zobrazeny na přední straně obalu, skutečně odpovídají uniklým snímkům, které jsme mohli nedávno vidět. Budou mít jednoduchý kruhový displej s jedním tlačítkem na boku. Kulatý rámeček se zdá být široký, ale slouží jako bezpečná konstrukce. Pásek se zdá být standartní – šířka 20mm nebo 22mm. Zajímavý na krabičce je nápis, který říká “Navrženo s našimi přáteli od Google“, což potvrzuje zprávu, že Google pracuje s LG a hodinky příjdou s Androidem 2.0 Wear.

lgwatch1 lgwatch2 lgwatch3 lgwatch4

Žádné specifikace nejsou oficiálně potvrzeny, ale podle uniklých zpráv by tento model měl mít P-OLED displej s rozlišením 360 x 360, 4GB úložného prostoru, 512 MB RAM a IP-67 – odolnost proti prachu a voděodolnost.

Jen pro připomenutí, dražší z modelů – LG Watch Sport by měly být větší (1,38-palcový displej) s rozlišením 480 x 480, 736MB RAM, 430 mAh baterie, IP-68, GPS, NFC a připojení k LTE.

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here