Asus Padfone Infinity – zajímavé spojení smartphonu a tabletu pokračuje

4

asus padfone infinity

Na Mobile World Congress 2013 v Barceloně nepředstavil Asus jen sedmipalcový tablet Fonepad, ale také třetí generaci zajímavého hybridního zařízení s převráceným názvem Padfone. Zbrusu nový Asus Padfone Infinity, stejně jako jeho předchůdci, zdařile kombinuje tablet a smartphone v jednom zařízení.

Základním kamenem Padfone Infinity je smartphone, který disponuje 5″ Super IPS displejem o Full HD rozlišení a jemnosti 441 ppi, čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 600 běžícím na frekvenci 1,7 GHz, 2GB RAM, 13mpx zadním fotoaparátem, 2mpx přední kamerkou pro videohovory a 2400mAh nevyjímatelnou baterií. V závislosti na zvolené verzi nabídne telefon interní paměti o velikosti 32 GB nebo 64 GB, kterou nelze kvůli absenci micro SD slotu dále rozšířit. Příjemným překvapením je dosud nejnovější operační systém Android 4.2 Jelly Bean.

Výhodou tohoto hybridního konceptu je fakt, že telefon můžete kdykoli vložit do dokovací stanice nazývané Padfone Infinity Station, čímž smartphone rázem proměníte v plnohodnotný tablet. Tento tablet má vlastní 10,1″ displej s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, 1mpx přední kameru a 5000mAh baterii, zbytek hardwarových komponentů (včetně procesoru) je totožný se smartphonem.

Asus Padfone Infinity bude dostupný v barevných provedeních Titanium Grey, Champagne Gold a Hot Pink. Cena ve Velké Británii byla stanovena na 799 liber, v přepočtu přibližně 23 200 Kč. Vysoká cena však není vzhledem ke konceptu a předchozím generacím Padfonu nijak překvapivá. Kdy se novinka objeví na pultech obchodů zatím taiwanský výrobce neoznámil.

via ac, pa

4 KOMENTÁŘE

      • Ani slovo proti tomu, že by byl špatný… Ale dát za novou verzi 24k? Ať se na mě nikdo nezlobí, ale v telefonu dělám úplně jiné věci než v tabletu… Kdyby tam byla alespoň cena jako za telefon a půl tabletu, ale za 24 tisíc už seženu obě zařízení 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here