V roce 2015, Xiaomi představil Mi Pad 2. V současné době společnost představila jeho nástupce, který nabízí skoro stejný design, ale s lepšími specifikacemi.

Mi Pad 3 nabízí 7,9-palcový displej s rozlišením 2048 x 1536 pixelů. Je vybaven několika funkcemi včetně černobílého režimu, který se hodí při čtení e-knih a také má režim pro ochranu očí, která snižuje množství modrého světla, které vyzařuje z obrazovky.

Najdete zde procesor MediaTek MT8176 spolu s 4GB RAM. K dispozici je 64GB paměti pro aplikace, videa a ostatní data, která bohužel nemohou být dále rozšířená, kvůli microSD slotu, který zde není. Tablet má kovové tělo, které je dodáváno v barvě Champagne Gold (zlatá) a má baterii 6600 mAh.

Mi Pad 3 je také vybaven 13MP fotoaparátem, který pravděpodobně nebudete používat tak často, pokud tedy dáváte přednost smartphonu. Operační systém je Android Marshmallow s Xiaomi MIUI8.

Stejně jako všechna zařízení od této společnosti, tak i Mi Pad 3 nabízí skvělý poměr ceny x výkon. Od 6.dubna je k dispozici v Číně za $220.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here