Tablety se neprodávají tak moc, jak by výrobci chtěli, ale to není důvod k tomu, aby Huawei nepředstavil nové modely. Společnost se rozhodla tiše oznámit dva nové tablety na svých internetových stránkách s názvy MediaPad T3 a T3 7.

Začneme u prvního. Specifikace MediaPad T3 Vám zrovna nevyrazí dech, protože mají hodně daleko k high-endovému zařízení. Jeho displej má 8 palců s rozlišením 1280 x 800 pixelů a je poháněn procesorem Snapdragon 425. Je k dispozici ve dvou různých variantách: model s 2GB RAM a 14GB úložného prostoru nebo model s 3GB RAM a 32GB úložného prostoru. Navíc máte také výběr mezi Wi-Fi nebo variantou LTE.

MediaPad T3 je vybaven primární kamerou 5MP, jakož i selfie kamerou, která má čidlo 2MP. Mezi další vlastnosti patří bateri 4800mAh, hliníkové tělo a Android 7.0 Nougat s uživatelským rozhraním EMUI. Přístroj je dodáván v barvách šedé a zlaté a cena se by se měla pohybovat okolo €219, i když zatím nebyla potvrzena.

 

Ti, kteří z Vás chtějí něco menšího a levnějšího, budou mít pravděpodobně větší zájem o MediaPad T3 7. Jak můžete říct podle jména, ak má 7-palcový displej s rozlišením 1024×600 pixelů. Má MediaTek MT8127 spolu buď s 1GB nebo 2GB RAM. Také máte na výběr ze dvou možností a do 8GB nebo 16GB úložného prostoru.

Stejně jako jeho větší bratr je vybaven hliníkovým tělem a je dodáván se starší verzí Androidu – Marshmallow. Mezi ostatní specifikace patří baterie 3100 mAh a dvě kamery s 2MP. Jeho cena by se měla pohybovat okolo €129.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here