LG G2, G Pad 8.3 a Optimus L9 II: ceny a začátek prodeje na českém trhu

5

LG začne během letošního podzimu nabízet na českém trhu hned několik nadějných novinek. Špičkou samozřejmě bude vlajková loď G2, ale zvědaví jsme také na G Pad 8.3, který se stane vůbec prvním tabletem od LG na tuzemském trhu. Radost však budou mít také zájemci o smartphone střední třídy, pro které korejský výrobci připravil model Optimus L9 II.

LG G2 render
Vlajková loď LG G2 se kromě špičkové výbavy bude snažit zaujmout i nízkou cenou

LG G2 s 5,2″ Full HD displejem, čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 800 a netradičními tlačítky na zadní straně by se mělo v českých obchodech objevit už na začátku října. LG příjemně překvapilo nízkou cenou: 16GB verze se bude prodávat za 12 990 Kč a za 32GB verzi zaplatí zájemci o dva tisíce více. Vybírat byste měli s rozmyslem, protože slot na paměťové karty u LG G2 chybí. Model s menší interní pamětí bude dostupný v černém a bílém provedení, ale dražší model u nás minimálně zpočátku zakoupíte jen v černém.

Od počátku října by se v České republice měl prodávat také LG Optimus L9 II, který je vybaven 4,7″ HD displejem, dvoujádrovým procesorem Snapdragon S4 Plus, 1GB RAM a 8GB vnitřní pamětí. Novinka se bude prodávat v černém i bílém provedení za 6 990 Kč. Na konci října by měl následovat tablet LG G Pad 8.3 s displejem o rozlišení 1920 x 1200 pixelů, čtyřjádrem Snapdragon 600 a 2GB RAM. V ČR bude dostupná bílá verze bez 3G, kterou si výrobce cení na 7 990 Kč.

LG G Pad
LG G Pad 8.3 se stane prvním oficiálně nabízeným tabletem výrobce na českém trhu

zdroj: Mobilmania

5 KOMENTÁŘE

  1. K čemu 3G? Normální člověk si to spáruje s telefonem a platí jen jeden paušál a utratí míň za tablet. Osobně bych si už tablet s 3G nekoupil. Absolutně to nevyužiju.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here