HTC One první benchmark, dostupnost a cena

3

HTC včera představilo svou novou vlajkovou loď HTC One. O zobrazování se u zařízení postará 4.7“ Super LCD3 displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů a tedy rekordní jemností 469 bodů na palec. Krytý bude sklem Gorilla Glass druhé generace. Druhořadý nebude ani procesor, ten v telefonu nalezneme konkrétně čtyřjádrový – Qualcomm Spandragon 600, taktovaný na 1.7 GHz. Doprovázet jej bude již poměrně známý grafický čip Adreno 320 a taktéž relativně standartních 2 GB RAM.

Ani ne po 24 hodinách od představení se na internetu objevil první benchmark a výsledky jsou velmi dobré posuďte sami. Redaktorovi AndroidCommunity se podařilo otestovat procesor Snapdragon 600, který pohání novou vlajkovou loď od HTC. Po představení se mu podařilo spustit jednu z nejznámějších benchmarkových aplikací Quadrant, zde HTC One dosáhlo úžasných 12,417 bodů.

HTC benchmark

Dobrou zprávou pro všechny zájemce může být přibližná dostupnost a cena přístroje. Anglický obchod clove.co.uk již spustil předprodej HTC One za £510, kdy odhadovaná dostupnost v UK je 15. března. U nás by se měl přístroj objevit v dubnu.

HTC One cena

Zdroj: AndroidCommunityAndroidPolice.com

3 KOMENTÁŘE

  1. až budou na trhu ostatní, tak to bude s čím porovnávat. Testovat ano, ale porovnávat výsledky s předchozí generací není zrovna košér. Až testnou Galaxy S4, Ascend D2, LG atd. co přijdou na trh v březnu a dubnu, pak to bude zajímavý. Alespoň že HTC nastavilo cenovou hladinu tak nízko. Ostatní budou levnější nebo budou kopírovat, doufám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here