RunKeeper si po poslední aktualizaci rozumí s Google Fit

1

Služba Google Fit se k první uživatelům dostala na začátku minulého týdne a stejně jako u předchozích služeb, i novinka z oblasti fitness se na začátku potýká s nedostatkem aplikací, jež by její funkce plně využívaly. Partnerů je však dostatek a je jen otázkou času, kdy s ní budou spolupracovat i velikáni jako Endomondo nebo Runtastic.

Google Fit1

Ve včerejších večerních hodinách byla s Google Fit propojena služba zaměřena především na běžce. Konkrétně jde o RunKeepera, který patří k hojně rozšířeným virtuálním trenérům a měřičům na poli mobilních zařízení. Díky spolupráci s Fit bude možné data jednoduše přenášet mezi vícero přístroji a do jednoho hubu zaznamenávat data pomocí několika služeb.

google fit

Aktualizace s podporou nové fitness platformy Googlu je k mání už od včerejška a pokud se vám ještě nenainstalovala sama, stačí zavítat do Google Play a zde si update stáhnout. Pro propojení s Google Fit je zapotřebí přejít do nastavení a zde podstoupit krátkou autorizaci.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidpolice

  • Honza V. Kašpar

    Runtastic nabízí podporu Google Fit už týden. Runkeeper bohužel neposílá do Google Fit data, pokud vložíte aktivitu ručně.