RunKeeper si po poslední aktualizaci rozumí s Google Fit

1

Služba Google Fit se k první uživatelům dostala na začátku minulého týdne a stejně jako u předchozích služeb, i novinka z oblasti fitness se na začátku potýká s nedostatkem aplikací, jež by její funkce plně využívaly. Partnerů je však dostatek a je jen otázkou času, kdy s ní budou spolupracovat i velikáni jako Endomondo nebo Runtastic.

Google Fit1

Ve včerejších večerních hodinách byla s Google Fit propojena služba zaměřena především na běžce. Konkrétně jde o RunKeepera, který patří k hojně rozšířeným virtuálním trenérům a měřičům na poli mobilních zařízení. Díky spolupráci s Fit bude možné data jednoduše přenášet mezi vícero přístroji a do jednoho hubu zaznamenávat data pomocí několika služeb.

google fit

Aktualizace s podporou nové fitness platformy Googlu je k mání už od včerejška a pokud se vám ještě nenainstalovala sama, stačí zavítat do Google Play a zde si update stáhnout. Pro propojení s Google Fit je zapotřebí přejít do nastavení a zde podstoupit krátkou autorizaci.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidpolice

1 komentář

  1. Runtastic nabízí podporu Google Fit už týden. Runkeeper bohužel neposílá do Google Fit data, pokud vložíte aktivitu ručně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here