Samsung představil hodinky Gear S s 3G a prohnutým displejem

0

Samsung Gear S_Pure White_2 Samsung Gear S_Blue Black_3  Samsung Gear S_Pure White_4

Hodinky Samsung Gear S mají 2″ lehce prohnutý Super AMOLED displejem, díky kterému pohodlně přilnou k zápěstí. Stejně jako u předchozích modelů je možné využívat Samsung Gear S ke čtení zpráv, k nastavení upozornění nebo využívání dalších funkcí.

S novinkou Samsung Gear S budete neustále on-line, vyjma 3G konektivity hodinky nabízí Bluetooth a WiFi připojení, takže můžete být neustále o všech upozorněních ze sociálních sítí, novým záznamům v kalendáři či notifikacích z aplikací, a to i v případě, že budete vzdáleni od svého smartphonu. Snadno lze odpovídat na příchozí zprávy pomocí klávesnice či rovnou využít funkce S Voice. S novinkou od Samsungu se dá rovněž telefonovat. Pro automatickou synchronizaci se smartphonem si můžete jednoduše zvolit mezi 3G a Bluetooth.

Samsung Gear S_Blue Black_2 Samsung Gear S_Pure White_3 Samsung Gear S_Blue Black_4

V chytrých hodinkách naleznete nejrůznější funkce, jako je například hlasová navigace pro chodce od společnosti HERE, 24 hodinové zpravodajství nebo servis Financial Times „fastFT“ společně s pokročilou čtecí technologií Spritz.

Designéři nezapomněli ani na funkce zaměřené na zdraví. Samsung Gear S je perfektním společníkem při zlepšování kondice. Má zabudované multisenzory, GPS a nechybí ani aplikace S Health. Kromě toho aplikace Nike+ Running umožňuje zaznamenávat jednotlivé běhy bez použití smartphonu.

http://www.youtube.com/watch?v=Ji6eoTrjtng

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here