Aktuálně zlevněné aplikace

1

Assassin’s Creed Pirates

V rámci hry se zapojíte se svou lodí do několika pirátských námořních bitev, podle toho jak budete úspěšní Vám bude náležet odměna. V rámci bitvy můžete získat jak posádku nepřátelské lodi tak i kořist. V průběhu hry díky získaným zkušenostem si budete moci vylepšit Vaší loď  o nové kanóny, najmout lepší posádku či získat zkušenějšího kapitána vše bude ve Vašich rukou. S lodí Vašich představ se pak můžete pokusit do hledání ztraceného pokladu, při kterém na Vás čeká nejedno dobrodružství.

4.99 ->$ 0.10


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Rayman Jungle Run

Ve plošinovce Rayman Jungle Run se podíváte do krásně barevného pohádkového Raymanova světa.

Princip je, jak to tak v žánru bývá, jednoduchý. S hlavním hrdinou procházíte úrovní, během níž máte sesbírat maximální možný počet bodů a pokud možno nezemřít. V rámci hry je možný pouze postup vpřed, hlavní hrdina sám běží a vy jej ovládáte zpočátku jedním, v pozdějších fázích dvěma prsty.

K dispozici jsou čtyři sady úrovní, přičemž v každé z nich dostanete do vínku jednu novou schopnost. Začínáte s Raymanem, který umí pouze skákat, později se naučí létat, vybíhat do strmých kopců a v posledním světě i dát pořádnou ránu nepřátelům. První tři schopnosti jsou plně ovladatelné jedním ťuknutím, pravý hák i vaši druhou ruku.

2.99 ->$ 0.75


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Rayman Fiesta Run

Rayman Fiesta Run je pokračování úspěšné skákačky Run Jungle Rayman. Tentokrát hra nabídne více než 75 nových úrovní, kterými se proskáčete ve čtyřech nových světech.

2.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

THE GAME OF LIFE

V této hře je vaším úkolem projít životem a na konci mít co možná nejvíce bodů. Během  cesty na vás čeká výběr studia a povolání, svatba, narození dětí, nákup domu a další situace. Na konci hry nejsou důležité jen peníze, ale také speciální kartičky, které během svého života sbíráte. Kostky nahrazuje speciální kolo, kterým před každým tahem zatočíte.

Hra The Game Of Life je zpracována velmi zajímavě také po grafické stránce. Výhodou je podpora multiplayeru až pro 3 vaše přátele na jednom telefonu.

4.99 ->$ 0.50


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Paper Camera

Paper camera umí navodit iluzi tužkou, či jiným nástrojem, kresleného obrázku. Nabízí celkem 12 filtrů, u kterých je možné ručně upravit kontrast, jas a linky. Úpravy je možné dělat na již pořízených fotografiích, nebo si můžete přes aplikaci fotografii s aplikovaným filtrem pořídit. Jedinou nevýhodou je snížení rozlišení pořízené fotky, které je poměrně znatelné.

1.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. ach jo, keby si to aspoň overíte a nekopírujete z inej stránky…ten assassin nie je za 10 centov tu ani nikde v blízkom okolí…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here