Google Now Launcher pravděpodobně zamíří na více zařízení (aktualizováno)

0

Aktualizováno 22:20

Google právě potvrdil dostupnost Google Now Launcheru pro všechna zařízení, jež pracují s dva roky starým Androidem 4.1 Jelly Bean nebo nejnovějším. Pokud si jej chcete vyzkoušet, stačí zavítat do Google Play Storu.

Původní článek

Google Now Launcher spatřil světlo světa na konci října loňského roku, kdy byl světu představen spolu s novou verzí operačního systému Android 4.4 KitKat. Z počátku byl dostupný jen pro vlajkový model Nexus 5, v únoru letošního roku se však rozšířil na všechny zařízení Nexus a Google Play Edition, jež pracují s aktuálním Androidem 4.4 KitKat.

google-now-launcher

Podle posledních zpráv bude tento launcher přímo od Googlu i nadále expandovat a údajně se již brzy dostane na všechny smartphony a tablety s KitKatem. Naznačuje to právě vydaná aktualizace, která některým uživatelům v Google Play zobrazuje jako kompatibilmí zařízení i HTC One (M8) nebo Huawei Ascend P7.

Google-Now-cards

Google se však zatím k situaci oficiálně nevyjádřil a já osobně jsem prozatím žádnou změnu nezpozoroval. Případné expanzi bych se ale určitě ani trochu nebránil, spíše naopak. Momentálně však stále čekáme, zda se internetový gigant k těmto stále neoficiálním zprávám vyjádří a případně jaké bude jeho stanovisko.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidbeat

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here