Legenda Samsung Galaxy SIII se vrací v nové verzi Neo

0
 00_GT-I9301I_Front_blue_Standard_Online_P  06_GT-I9301I_R-Perspective_blue_Standard_Online_P

Samsung na začátku srpna uvede na český trh chytrý telefon Samsung GALAXY SIII Neo, který je vylepšeným modelem oblíbené řady GALAXY SIII. Oproti svému staršímu předchůdci pracuje s nejnovějším operačním systémem Android 4.4 (KitKat), má kapacitu paměti RAM 1,5 GB a čtyřjádrový procesor. K dostání bude v modré barvě za cenu 5 999 Kč s DPH.

Samsung i9301 Galaxy S III Neo lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Galaxy S III Neo je vybavený 4.8″ Super AMOLED displejem. Součástí je také zadní fotoaparát s rozlišením 8 Mpix, který je vybavený závěrkou s nulovým zpožděním. Přední fotoaparát má rozlišením 1,9 Mpix a nabízí celou řadu funkcí, např. mechanismus rozpoznávání tváře či natáčení videa v HD rozlišení.

Přístoj nabídne možnost ovládání hlasem (S Voice) a pohyby nebo přenos dat mezi přístroji pouhým přiblížením k druhému telefonu (S Beam). Dále pak byly integrovány následující funkce:

  • Smart stay: Přední kamera telefonu sleduje vaše oči a telefon automaticky ponechá jas displeje neztlumený, abyste mohli bez přerušení například číst elektronickou knihu nebo brouzdat po internetu.
  • Přímé volání: Pokud někomu píšete zprávu a během psaní se rozhodnete, že dotyčnému raději zavoláte, stačí přiložit telefon k uchu a funkce automaticky vytočí dané číslo.
  • Inteligentní upozornění: Kontrolu zmeškaných zpráv nebo hovorů provedete jednoduše tak, že telefon po delší nečinnosti uchopíte do ruky. V případě, že začne vibrovat, upozorňuje na vše, co jste zmeškali.
  • S Beam: Sdílejte soubory pouhým přiblížením k dalšímu telefonu s aktivovanou funkcí S Beam.
  • AllShare Cast: Uživatelé mohou bezdrátově připojit svůj Samsung GALAXY S III Neo k televizoru a okamžitě přenést obsah chytrého telefonu na větší obrazovku.
  • AllShare Play: Bezprostřední sdílení jakýchkoli souborů mezi GALAXY S III Neo a tabletem, PC nebo televizorem, a to bez ohledu na vzdálenost mezi přístroji.
  • Pop up play: Kdekoli na obrazovce telefonu lze přehrávat video a zároveň spouštět jiné úkoly, čímž při kontrole nových emailů nebo při brouzdání po internetu odstraňuje nutnost zavírat a opět spouštět video.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here