Svátkové widgety

5

Určitě se mnohým z vás stalo, že jste zapomněli popřát vašim blízkým k svátku.Ale nebojte se, s novým widgetem, který budete mít neustále na očích a budete tak mít přehled o tom kdo má dnes svátek se to nestane.A aby jste si mohli vybrat, přinášíme vám hned trojici „svátkových widgetů“.

1.Svátky widget

První z trojice je malý 1×1 widgetek. Už podle velikosti možná poznáte, že půjde o praktický a skladný widget. I přes jeho velikost se do něj vejdou jména dvou oslavenců; dnešního a toho zítřejšího. Dále je k dispozici nastavení barvy pozadí, textu a výběr ze Slovenského a Českého kalendáře. Já osobně z této trojice používám tento widget, protože nezabírá tolik místa a veškeré informace které na něm jsou, jsou naprosto dostačující.

svátky widget

Link ke stažení na Android marketu!

Velikost : 194 KB
Potřebná verze Androida : 1,6 +

2.Svátky widget

Pokud si myslíte, že jsem se přepsal, mýlíte se. Jde o shodu názvu aplikací. Zatímco první widget je od společnosti APK SOFT s.r.o, druhý napsal programátor s přezdívkou krtek.

Omluvte mě za stručnost, ale u takhle jednoduchého widgetu se víc ani napsat nedá, protože přes to, že je widget dvojnásobně větší než předchozí (1×2), obsahuje prakticky stejné informace a je stejně tak jednoduchý. Jediné co umí je přepínání z Českého do Slovenského kalendáře a naopak. Bohužel se zde nedočkáme žádného nastavení.

Kdybych měl dodat osobní hodnocení, tak by nebylo moc pozitivní. Je to sice jednoduché, to se cení, ale když si ani nemůžete změnit barvu nebo upravit jiné nastavení, to je opravdu málo.

Link ke stažení na Android marketu

Velikost : 63 KB
Potřebná verze Androida : 1,6 +

3.Jmeniny

Poslední z trojice widgetů, aplikace Jmeniny, se už dá nazývat jako plnohodnotná aplikace s bonusem v podobě skromného 1×1 widgetu, který zobrazuje pouze dnešního oslavence a datum. Po kliknutí na widget se dostanete přímo do aplikace Jmeniny, ve které najdete týdenní přehled oslavenců a hlavně, aplikace vám ukáže kolik vašich kontaktů má tento týden svátek. V nastavení si můžete vytvořit upozornění na svátek někoho z vašich kontaktů, upravit si pozadí aplikace a nastavit si kalendář.

jmeniny jmeniny

Link ke stažení na Android marketu

Velikost : 1,8 MB
Potřebná verze
Androida : 1,6 +


5 KOMENTÁŘE

  1. Autore, děláte si prču s tím rozpixelovaným obrázkem ve hlavním menu, který odkazuje na tenhle článek? nemá to být web pro lidi, kteří ovládají moderní technologie, a (nejen) díky androidu a jeho vyvoněným aplikacím mají i jisté estetické cítění?

    • Autor článek původně nepsal pro zobrazení na hlavní stránce, tj. rozlišení bylo dostatečné a mně to při kontrole uniklo. Příště si na to dáme pozor.

  2. Kalendář pracuje s kontakty což je super, ale nezvládá dvě instance, aby jedna byla Česká, a druhá Slovenská, chci vidět jak svátky, tak meniny, prosím doladit 😉

  3. První odkaz na Svátky widget nefunguje. Na starým telefonu jsem ho měla a byl skvělý. Prosím o info, kde mohu stáhnout znova. Díky!

  4. Teď jsem si chtěla taky znovu stáhnout ten první svátkový widget, protože byl opravdu výborný, minimalistický…:) Vážně už nikde není?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here