Samsung P1000 Galaxy Tab – Cenový přehled Prosinec

1

1. prosince se oficiálně začal prodávat tablet Samsung Galaxy Tab, který je hlavním konkurentem pro iPad. Přinášíme Vám cenový přehled z českého trhu u operátorů uvádíme cenu bez dotace.

[table “61” not found /]

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab 16GB GT-P1000 poskytuje server Heureka.cz

T-mobile prodával Samsung Galaxy Tab v Twist sadě se slevou přes 2000 kč, momentálně byla nabídka stažena z www stránek a tablet se prodává v Twist sadě za plnou cenu 🙁

Galaxy Tab T-mobile

1 komentář

 1. Zdravím vespolek,

  tenhle tablet mám od září 2011. Po té, co mi z ruky vypadl můj HTC HD2 hranou na dlažbu a display se asi centimetr na spodní hraně rozssypal, hledal jsem funkčnější náhradu. Zvolil jsem tento tablet. Po 5-ti měsících užívání jsem čím dál tím víc přesvědčen o tom, že jsem šlápl s Galaxy P1000 do h****a. Android je pasystém pro lidi hypnotizované facebookem apod. Pro práci se vůbec nehodí a mít ho jen jako telefon je nepraktické. Už párkrát jsem ho chtěl vrhnout proti zdi. Procesor běžící na 1GHz, to měla i má HD2, ten na tabletu se dá přetaktovat po rootnutí, ale baterka jen zasyčí. Má 440 MB RAM, to je bída. E-mail klient běží pořád, což žere baterku. Není sám co se pořád cpe do paměti. Když tablet necháte chvilku bez dozoru, tak vám do RAMky vleze snad i mravenec. Pokud ale nainstalujete RAM killer, tak se to dá, ale není to optimální. Běžně má volných cca. 100 MB. Po startu je to 250 MB a po chvíli, když zavíráte dokolečka programy, tak jste níž a níž. Pokud zkusíte tablet běžně využívat, což znamená X telefonátů denně, přes BT sluchátko nebo přes kabel (jinak telefonuje nahlas), ustavičně běžící mejly apod, tak vám vydží max. 20 hodin a pak umře. 3 MP snímač na foťáku je bída. Po startu nabíhá X aplikací a tak se vám může stát, že i 2 minuty čekáte, než je zařízení na 100% k dispozici. V průměru 1 x denně se stane že mi pod rukama vytuhne aplikace a Android se omluví, že ji musel uzavřít.
  Abych jen nepomlouval. Zpracování je perfektní, 3G modul z něj dělá lepší stroj, než je aJped2, v autě z něj máte Divx přehrávač pro děti a i Google navigace vás dovede do města, které hledáte. Pokud máte zapnutou GPS, tak je z něj celkem příjemná navigace.
  Google APPS stojí za prd a spousta her co je na marketu to nevyváží. RDP a VPN je snad za trest i když si je koupíte.
  SMS se kolikrát odešlou někomu jinému, než jste si zadali a stejně tak i přijaté. Pokud vám tablet oznámí, že máte zmeškaný hovor, rozrolujete si dolů horní oznamovací oblast, kliknete na onen zmeškaný hovor a automaticky vám naskočí historie volání. Pokud hned chcete volat tomu koho jste zmeškali, kliknete na zelený telefonek a voláte. Ale ouha, nevoláte tomu koho jste zmeškali, ale tomu, na kterém je nastavený kurzor a to je buď poslední uskutečněný hovor, nebo pokud jste před zmeškáním hovoru listovali historií, tak tomu na kterém jste byli nastaveni. Tablet tedy vyžaduje díky Androidu více pozornosti na ovládání než třeba stará dobrá HD2, která má víc paměti, 5 MP foťák a i s rozbitým displayem je pružnější než tento tablet
  Uvítal bych na takovém zařízení alespoň mobilní Windows, anebo lépe, Windows normální.

  Zbytečný výrobek je Galaxy TAB P1000 za tyto peníze. Je to věc na hraní a ne na běžné použití. Notebook nenahradí a mejlovat můžete i z jiných telefonů.
  Dal jsem ho děckám na hraní a nyní jsem objednal 10-ti palcový tablet-notebook s procesorem N450, 2 GB RAM DDRII, 160 GB HDD a 3G modulem, tohle zařízení by mohlo být to pravé.

  Howgh

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here