Samsung chystá tablet s vysokým rozlišením

3

Nové UAProf (User Agent Profile) informace dnes poukázaly na velice zajímavou věc, kterou nejspíše chystají v korejské firmě Samsung. Dle informací by se totiž mohlo jednat o další tablet s vysokým rozlišením. Co se týče ale samotného tabletu, je velice možné, že firma dokončuje tablet, který začala vyvíjet v Q2 2013, který nesl označení Roma – informovali jsme Vás o něm v Dubnu.

Tablet, který se shoduje s „Romou“ by mohl oficiálně nést název Samsung Galaxy Tab 3 Plus a jeho rozlišení by mohlo dosahovat mělo dosahovat 2560×1600, což je stejně, jako u dříve objeveného tabletu. Nový tablet by měl nést dle dnešních informací měl nést kódové označení SM-P900.

Japonský blog RBMen ovšem toto kódové označení prozkoumal a nyní se mluví dokonce o třech objevených modelech. Ty by měly mít označení SM-P900 pro verzi s 3G, SM-P901 pro verzi s Wi-Fi, a SM-P905 s LTE. Co se týče další výbavy, zatím nejsou o tabletu žádné informace, je ale velice pravděpodobné, že se jedná o tablet „Roma“, čímž by mělo koncové zařízení podobné specifikace jako Nexus 10.

Jako procesor by tedy měl tablet dostat dvoujádrový procesor Exynos 5 taktovaný na 1,5 GHz, grafický čip Mali-T604 a 2GB RAM s 16 GB ROM, přičemž úložiště bude možno rozšířit pomocí SD karet.

SM-P900-uaprof-galaxy-tab-3-plus

 

Zdroj: aa, archiv

3 KOMENTÁŘE

  1. Spis doufam, ze to bude novej Note 10.1. Jsem s nim naprosto spokojenej, ale vetsi rozliseni by mu urcite sluselo…

    • Taky s koupi note 10.1 cekam jestli se neobjevi verze s vetsim rozlisenim 🙂 ale je jasny ze jak me dojde trpelivost a objednam, tak to hned uvedou

      • To znam 😀 Ale fakt nic nez display mu vytknout nejde. Oproti nove predstavenymu Tabu 3 je porad o dost lepsi Note jak s procesorem tak s ramkou… Nevim jestli se pocita s nastupcem nikde se o Notu vubec nepise. Dal bych si rict 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here