MoDaCo Switch pro HTC One na prvním videu

0

MoDaCo Switch preview

Užitečná funkce MoDaCo Switch, o které jsme vás poprvé informovali na začátku tohoto týdne, už je velmi blízko dokončení. nasvědčuje tomu video, které zveřejnil vývojář Paul O’Brien.

MoDaCo Switch umožní uživatelům HTC One přepínat velmi jednoduše mezi Google edicí s čistou verzí Androidu a (AOSP) a běžnou verzí s nadstavbou Sense. Stačí kliknout na příslušnou ikonku v menu aplikací, zvolit požadovanou verzi systému a smartphone se automaticky restartuje.

Velmi významnou vlastností MoDaCo Switch je také synchronizace uživatelských dat mezi oběma ROM. Aplikace i jejich data, Google účty a další údaje zůstanou zachovány po přepnutí z AOSP na Sense nebo naopak. Paul O’Brien také uvádí, že v budoucnu si bude moct uživatel libovolně zvolit vlastní ROM, mezi kterými bude možné tímto způsobem přepínat.

MoDaCo Switch bude zpočátku podporovat dvě nejoblíbenější Android recovery, konkrétně ClockworkMod a Team Win Recovery Project (TWRP).Přesné datum vydání této úžasné vychytávky pro HTC One zatím nebylo upřesněno. Stále však platí, že se pokud vše půjde podle plánu, dočkáme se v budoucnu také MoDaCo Switch pro Samsung Galaxy S4.

zdroj: Android Central

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here