Nexus 7 vs. Kindle Fire HD

2

Dnes zde máme souboj nových titánů mezi 7″ Android tablety.  Na jedné straně stojí nedávno představený tablet Nexus 7 navrhnutý společnosti Google a na druhé straně máme novinku od Amazonu Kindle Fire HD. Jde o pikantní souboj dvou velkých amerických společností, které bojují jak mezi sebou, tak se také snaží společně porazit iPad od Applu.

Nexus 7 vs Kindle Fire HD

[table “607” not found /]

Po hardwarové stránce jsou oba tablety téměř totožné, Nexus 7 sice nabídne lepší výpočetní výkon. Z pohledu uživatele  jistě splní oba veškeré nároky. Hlavní devízou tabletu od Amazonu je jeho multimediální obsah, který nabízí uživatelům výborné propojení tabletu s portálem od Amazonu. Ten bohužel je stále v Česku nedostupný všem, jež nemají VPN spojení přes některý ze zahraničních serverů.

Naopak Kinlu Fire HD chybí GPS navigace, kterou jistě ocení majitelé Nexusu 7. Nexus 7 bych osobně také doporučil všem, kteří jsou technicky založení a rádi si hrají se zařízením. Jednak je zaručena rychlá aktualizace na novou verzi OS Android od Google. Jistě se také najde spousta uživatelských vylepšení na XDA foru.

Zdroj: pocketnow.com

2 KOMENTÁŘE

  1. Pro čechy slováky rozhodne asi to, že přes amazon nelze zatím stahovat u nás aplikace z google play, nebo už to zprovoznili?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here