Top 10 nejpopulárnějších aplikací|26. týden

0

Intel® Remote Keyboard

Intel® Remote Keyboard je aplikace vytvořená pro zařízení Intel® NUC a Compute Stick. S pomocí této aplikace můžete bezdrátově ovládat myš a klávesnici v systému Windows 8.1.

 Intel® NUC Intel® NUC 1 Intel® NUC 2

[com.intel.remotekeyboard[/app]

HTC Sense Input

HTC Sense Input tady neuvedu jako jednotlivou aplikaci, ale jako jejich balík. Klávesnice HTC přichází s několika předinstalovanými jazyky. Pokud Vám nějaký jazyk v nabídce chybí, můžete si jej teď doinstalovat z Google Play jako doplněk k aplikaci.

 HTC sense HTC Sense1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Rovers Floating Launcher

Rovers je skvělá vychytávka, která Vám pomůže s multitaskingem ve Vašem zařízení. Stačí jednotlivým Roverům přiřadit akci, složku, aplikaci nebo zkratku, vybrat konkrétnímu Roveru barvu a začít používat.

 Rovers Rovers1 Rovers2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mobizen for Samsung

Mobizen je aplikace, která je kompatibilní pouze pro smartphony a tablety od Samsungu. Uživatelé s jinými zařízeními si mohou stáhnout klasickou Mobizen aplikaci z Google Play. Mobizen je užitečná aplikace, která zrcadlí displej Vašeho zařízení do počítače v reálném čase. Můžete taky nahrávat Vaši obrazovku (bez rootu) a poté nahrávku sdílet.

 Mobizen for Samsung Mobizen for Samsung1 Mobizen for Samsung2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Medium

Medium je kreativní aplikace, pomocí které si můžete přečíst, zvýraznit nebo třeba doporučit přátelům příběhy. Příběhy, které mohl napsat světoznámý spisovatel nebo třeba úplný nováček. Své vlastní příběhy můžete psát i Vy.

 Medium Medium1 Medium2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Curse

Další aplikace je určená hlavně pro hráče. Miliony hráčů používají Curse, aby zůstali na chatu s přáteli, kdyby potřebovali pomoc. Užitečnou vychytávkou aplikace je její dostupnost na více platformách (Android, iOS, PC, MAC)

 Curse Curse1 Curse2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mendeley

Mendeley je další z řady PDF čteček zdarma, které mají přidané funkce navíc. Mendeley je určený hlavně pro studenty, akademiky a výzkumníky. V Mendeley můžete PDF soubory upravovat s přilepenými poznámkami, zvýrazňovat text nebo synchronizovat soubory mezi všemi zařízeními.

 Mendeley Mendeley1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Bang & Olufsen Watch Face

Další aplikací, kterou si dneska představíme je soubor watch faces od dua Bang & Olufsen. Samotné watch faces míří na uživatele, kteří mají rádi hezký design.

 Bang & Olufsen Bang & Olufsen1 Bang & Olufsen2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Shoot

Shoot zjednodušuje posílání velkých balíků fotografií přátelům. Nezáleží na tom, na jaké sítí se nacházejí nebo jaké používají zařízení. Shoot prostě funguje. Díky tomu, že Shoot funguje na BitTorrent Peer-to-peer technologii nemá Shoot problém s velkými objemy dat. Navíc jdou fotky přímo do druhého zařízení s zůstávají tak kompletně soukromé.

 Shoot Shoot1 Shoot2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Moments

Naše dnešní poslední aplikace je Moments, která Vám pomůže sdílet fotky. Po dovolených, party nebo třeba výletech si pomocí aplikace Moments můžete s přáteli vyměnit fotky navzájem.

 Moments Moments1 Moments2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here