Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 26. týden

0

TOP10 hry

Opět se dostavil víkend, a proto Vám přinášíme seznam Top 10 nejpopulárnějších her, ze kterého si můžete vybrat nějaké dobré hry.

Very Bad Roads

Very Bad Roads je povedená závodní hra, ve které máte k dispozici hned několik tratí, na kterých se snažíte překonávat své vzdálenostní rekordy. Svá autíčka si můžete vylepšovat za nasbírané mince, což vám zabezpečí lepší výsledky. Grafika hry je zajímavá a působí jako stín.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Extreme Car Driving Simulator

V této hře si můžete vyzkoušet řízení sportovních automobilů, se kterými můžete dělat bláznivé skoky a triky. Také můžete závodit proti jiným automobilům a pořádat nelegální závody, ve kterých vás honí policie. Tato závodní hra se chlubí propracovanou fyzikou a realistickým poškozením aut.

Extreme Car Driving Simulator(1)  Extreme Car Driving Simulator(2)  Extreme Car Driving Simulator

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Dragons: Rise of Berk

Tato hra je inspirovaná filmem Jak vycvičit draka. Ve hře budete bránit svoji vesnici pomocí draků. Můžete nasbírat spoustu druhů draků, které si můžete přizpůsobit a vylepšit. Hra se také chlubí pokročilými audio a vizuálními efekty.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Qvoid

Qvoid je logická hra, ve které se snažíte se svoji kostkou posbírat barvy, které leží na hracím poli. Na barvu musíte vždy stoupnout barevnou stranou kostky, jinak hru prohrajete a vaše kostka se na vás zamračí. Ve hře se později objevují i portály, které vás přesouvají z místa na místo.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Akinator the Genie FREE

O hře Akinator už hodně z Vás slyšelo, ale někteří z Vás ji ještě nehráli. Princip je velmi jednoduchý. Vymyslíte si nějakou reálnou nebo filmovou postavu a Akinator Vám bude klást otázky, na které budete odpovídat ANO, NE, MOŽNÁ. Hra je v jednoduché angličtině a budete se divit, kolik toho Akinator uhodne.

akinator  akinator2  akinator3

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Safari – slot

Tato hra je simulace výherního automatu, ne kterém najdete 5 otáčejících se válců se zvířaty. Když chcete hrát, tak zmáčknete tlačítko SPIN a válce se roztočí. Po zastavení válců se dozvíte, kolik bodů jste nahráli. Každé zvíře a symbol má jinou bodovou hodnotu.

safarislot  safarislot2  safarislot3

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Tiny Troopers 2: Special Ops

V této hře budete hrát za vojáka s jednotkou a budete vysláni do bojové zóny. Ve hře je několik typů misí, ve kterých můžete ničit, zachraňovat, zneškodňovat nebo se snažit přežít co nejdéle mezi zombieky. Hra má velmi povedenou a chytlavou grafiku, která se Vám zalíbí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Troll Face Quest Unlucky

V této hře je hlavním cílem dělat naschvály ostatním, nachytat je nebo něčím vystrašit. Musí se vám to povést dřív, než hra dostane Vás. Ovládání hry je jednoduché, většinou si vystačíte s klikáním. Oceňujeme příjemnou kreslenou grafiku a vtipnost hry.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Cops and Robbers!

V této hře budete hrát za zloděje, kteří pobíhají a berou peníze, které se povalují po zemi. Za zlodějem jde skupinka policistů, která ho nahání. Zloděj musí kličkovat a vyhýbat se kolemjdoucím, aby nebyl chycen. Hra má velmi jednoduchý princip a je vhodná na kratší chvilkové hraní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Pollard

V této hře na skóre se stanete dřevorubcem. Budete sekat spodek stromu a on se bude zmenšovat. Musíte vždy seknout na správné straně, aby Vás nepřimáčkla větev. Hra je dost obtížná a často se u ní naštvete. Skóre můžete porovnávat s kamarády.

pollard  pollard2  pollard3

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here