Top 10 nejpopulárnějších aplikací|18. týden

0

Swift WiFi

Jako první aplikaci si dnes představím jednoduchou aplikaci Swift WiFi, která umožňuje připojit se k WiFi téměř kdykoliv a kdekoliv. Mimo to také testuje rychlost sítě.

 swift wifi s swift wifi


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Chrome Dev

Google Chrome snad není potřeba představovat. Webový prohlížeč od samotného Google je dnes jeden z nejpoužívanějších prohlížečů na celém světě. Ve verzi Chrome Dev se dostanete k updatům rychleji než kdokoli jiný. Samozřejmě můžete mít nainstalovanou klasickou verzi i verzi Dev.

 Chrome Dev Chrome Dev1 Chrome Dev2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fisheye Camera

Fisheye Camera je aplikace, která přidává různé efekty do fotografií. Mezi hlavní funkce patří tzv. Fisheye, což je speciální pohled, který můžete znát třeba z akční kamery GoPro.

 fisheye fisheye1 fisheye2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Volume Booster Plus

Volume Booster je praktická aplikace, kterou můžete využívat například pokud pracujete v hluku a svůj mobilní telefon přeslechnete. Aplikace totiž vylepší celkovou hlasitost vyzvánění, médií i budíku. Sám výrobce upozorňuje na možné poškození sluchu, pokud budete tuto aplikaci využívat spolu se sluchátky.

 Volume Booster Plus Volume Booster Plus1 Volume Booster Plus2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Kanvas Keyboard

Klávesnice Kanvas se mimo klasické psaní zaměřuje hlavně na netradiční zprávy jako například GIFy, kresby, samolepky atd.

 Kanvas Kanvas1 Kanvas2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

AppChat (Alpha)

Aplikace AppChat je velmi zajímavá aplikace pro chatování. Aplikace automaticky rozpozná, jaké ostatní aplikace a hry máte ve svém zařízení a zařadí Vás do chatovacích skupin pro tyto hry. AppChat se zatím nachází ve velmi brzké fázi vývoje a proto je možné, že objevíte plno bugů.

 Appchat appchat1 Appchat2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

AARP Rx

Aplikace AARP Rx je vhodná hlavně pro starší lidi nebo sklerotiky, která stále zapomínají na své léky. Do aplikace můžete vložit názvy svých léků, takže když se Vás doktor zeptá, jaké léky berete a vy si nebudete moct vzpomenout, tak se prostě podíváte. Dále si můžete nastavit upozornění na určitý čas, abyste si léky stihli vzít.

 AARP Rx AARP Rx1 AARP Rx2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

XBrowser – Fast And Simple

XBrowser je další  řady neznámých mobilních prohlížečů, které mají potenciál stát se jedním z nejlepších. XBrowser šetří baterii i data. Dále nabízí možnost procházet si web ve full screenu, funkci Read-It-Later nebo například inteligentní vyhledávání.

 XBrowser - Fast And Simple XBrowser - Fast And Simple1 XBrowser - Fast And Simple2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Collage Editor – Photo Collage

Aplikace Collage Editor je další z řady editorů na fotografie, který ničím nepřekvapí, ale svou funkci plní dobře. Nabídne Vám více než stovku různých mřížek a pozadí na koláže.

 Collage Editor - Photo Collage Collage Editor - Photo Collage1 Collage Editor - Photo Collage2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Screen Off

Aplikace Screen Off je velmi malá aplikace, která má pouze jednu jedinou funkci a to vypnout displej na Vašem zařízení. Stačí jedno kliknutí a displej se vypne. Screen Off je tak vhodný například pro lidi s menšíma rukama a větším telefonem nebo pro lidi, kteří chtějí, aby jejich HW tlačítko vydrželo déle. Celá aplikace má pouze 32 kB.

 Screen Off Screen Off1 Screen Off2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here