Takhle bude vypadat odolná vlajková loď Galaxy S7 Active! (fotografie)

0

Samsung Galaxy S6 ActiveO modelu Galaxy S7 Active se mluví již dlouho, ale jeho existence byla potvrzena až v minulém měsíci. Z Vietnamu se dnes dostaly na internet první fotografie tohoto zařízení a můžeme si z nich tak odvodit spoustu podrobností.

Je zajímavé, že je na telefonu logo AT&T, jelikož tento prodejce má největší zastoupení v USA, ale fotky přitom pochází z Vietnamu, nechme však pochybnosti stranou a pojďme se na telefon podívat blíže. Stejně jako předchozí modely řady Active upouští i tento od standardních materiálů (v případě S7 skla a kovu) a nahrazuje je polykarbonátovou skořepinou a gumovým okrajem.

Galaxy-S7-Active-1Galaxy-S7-Active-4

Zdá se, že bylo posíleno krycí sklo kamery a dotyková tlačítka na přední straně byla očividně nahrazena mechanickými, tlačítko „Domů“ však očividně neprošlo žádnou zásadní změnou, a tudíž by mohlo být vybaveno čtečkou otisků prstů.

Galaxy-S7-Active-5Galaxy-S7-Active-6

Samsung Galaxy S7 Active bude disponovat certifikací IP68 stejně jako oba klasické modely vlajkové lodi, což je pro outdoorové nadšence, kterými bude telefon zajisté hojně využíván, velice užitečné. Klasická varianta Galaxy S7 se však zdá být poměrně odolná, tudíž nezbývá, než si položit otázku, zda je tato varianta opravdu nutná, nebo by stačil kvalitní obal v kombinaci s klasickými modely?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here