Spekulace: HTC One Max bude představen 17. října

0

HTC One Max leak

První zpráva o HTC One Max se na našem webu objevila už na začátku června, ale ani po čtyřech měsících čekání taiwanský výrobce stále oficiálně nepředstavil svůj první tabletofon. Podle posledních informací nás však od uvedení HTC One Max dělí už jen několik týdnů, protože představení smartphonu je údajně plánováno na 17. října. Zároveň zdroj zmiňuje cenu na domácím trhu, která by měla být 23 900 taiwanských dolarů, v přepočtu necelých 15 500 Kč.

HTC One Max by mělo mít 5,9″ displej s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, 2GB RAM, 16GB vnitřní paměť a baterii o kapacitě 3 300 mAh. Otazník dlouho visel nad procesorem. Od počátku se spekulovalo o Snapdragonu 800, ale podle posledních informací HTC použije slabší Snapdragon 600 taktovaný na 1,7 GHz.

Chybět nejspíš nebudou vychytávky známé z běžného HTC One, jako například hliníkové tělo, ultrapixelový fotoaparát, dvojice stereo reproduktorů s technologiemi BoomSound a Beats Audio, infraport nebo Android 4.3 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou HTC Sense.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here