PushBullet už umožňuje posílání položek mezi zařízeními a chlubí se novým designem

0

Aplikace PushBullet, kterou jsme v naší recenzi označili za jednu z nejužitečnějších aplikací všech dob, se nedávno dočkala výrazné aktualizace. Nedošlo však jen ke změnám designovým, vývojáři totiž přidali některé velmi užitečné funkce.

Protože se určitě najdu i tací, kteří o PushBullet ještě neslyšeli a nechce se jim číst zmíněnou recenzi, začneme krátkým shrnutím, co tato služba dosud uměla. PushBullet umožňuje poslat internetový odkaz, adresu, seznam úkolů. poznámku, soubor či cokoliv jiného z počítače do mobilního telefonu. Hlavní výhoda je v rychlosti, pokud totiž používáte rozšíření pro desktopový Chrome, stačí k odeslání jen pár kliknutí a za méně než sekundu máte položku v notifikační liště svého smartphonu.

pushbullet new 1 pushbullet new 2 pushbullet new 3

Co nám však chybělo, byla možnost posílat položky mezi jednotlivými zařízeními s Androidem, například mezi smarphonem a tabletem. Právě to ale PushBullet po nedávné aktualizaci umí. Stačí aplikaci spustit a nahoře kliknout na ikonku s plusem nebo využít funkce sdílení v rámci jakékoliv jiné aplikace a vybrat možnost „Push This“.

Nejde však o jedinou novinku, neboť PushBullet přichází také s widgety pro domovskou i odemykací obrazovku, takže můžete mít přehled přijatých položek stále na očích i po odstranění notifikací. A poslední přidanou funkci, kterou stojí za to zmínit, je přístup ke všem odeslaným notifikacím i z mobilní aplikace – dosud byl přístup ke všem odeslaným i přijatým položkám možný pouze na webu pushbullet.com.

A jak už jsme naznačili na začátku, obrovské změny se udály i v uživatelském rozhraní aplikace, ale jeho přehlednost naštěstí zůstala. Všimnout si můžete také nové ikonky. Pokud ještě nemáte aplikaci PushBullet ve svém smartphonu, stáhněte si ji z Google Play Store. Stažení mobilního klienta i používání služby je zcela zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pokud by vás zajímal život vývojářů PushBullet, přečtěte si článek We’ve Left Our Jobs To Work On PushBullet And Can’t Wait To Show You What’s Coming Up Next na webu Android Police.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here