Snapchat hlásí překonání půl miliardové hranice stáhnutí z Obchodu Play

0

500 miliónů – To je nový milník v počtu stáhnutí (na Google Play) americké společnosti Snapchat, která vyvíjí jednu z nejoblíbenější sociálních sítí na světě. Aplikace, která mimo Androidu běží i na iOS, sbírá podobné milníky a ocenění každou chvíli.


snap


 

Absolutní většina uživatelů této aplikace jsou mladí lidé, jelikož hlavní podstata je sdílení zážitků, svých fotek a krátkých videí, jenž můžete navíc doplnit a různé efekty. V říjnu tohoto roku společnost oslaví první výraznější jubileum, bude to již 5 let od vydání této appky. Sociální síť vytvořena třemi Američany nedávno vkročila na akciový trh, což svědčí o sílé toho „produktu“.

Právě v tomto týdnu byla aktualizována informace na Obchodu Play o počtu stáhnutí, kdy se počet změnil z „100 000 000 – 500 000 000“ na celkem zkreslujících „500 000 000 – 1 000 000 000“. Sice se nedozvíme konkrétní číslo, ale víme, že se Snapchat drží v počtu stáhnutí na absolutní špičce žebříčku. Více stáhnutí by měl mít jen Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp, Viber, Skype, Twitter a aplikace samotného Googlu (Google, Gmail, Youtube, Google+, Mapy Google, Hangouts, apod.), které ale bývají ve většině mobilů již předinstalovány. Každým týdnem s tímto číslem přibývají další aplikace.


snapstahnuti


 

Zdroj: mobilenet.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here