Samsung Chromebook 2 bude po vzoru Note 3 potažený umělou kůží

0

Zadní kryt potažený umělou kůži se poprvé objevil u Galaxy Note 3, později však korejský výrobce použil toto netradiční řešení u několika dalších smartphonů ze své nabídky. Naposledy byly do umělé kůže oblečeny i starší modely Galaxy S4 a Galaxy S4 Mini, které od běžných plastových verzí poznáte podle označení Black Edition.

Vypadá to, že si tento materiál našel dostatek příznivců a výrobce se jej proto chystá použít i v dalších budoucích zařízeních. Na známém twitterovém účtu @evleaks se během víkendu objevil obrázek chystaného Samsungu Chromebook 2. Zatím sice zatím nemáme k dispozici nic o výbavě, ceně ani datu oficiálního představení tohoto notebooku s Chrome OS, už nyní je však jasné, že novinka zaujme minimálně po stránce designu a zpracování.

Samsung Chromebook 2 evleaks

Ano, tušíte správně, vrchní strana víka Samsungu Chromebook 2 bude potažena kůží, respektive její imitací. Nepůjde sice o první počin korejského výrobce na poli Chromebooků, předchozí model však sázel na plast napodobující kovový design Macbooku Air.

zdroj: Evleaks (Twitter)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here