Real Racing 3 dostává aktualizaci

1

Kvalitní závodní hra z dílny EA, která si získala již více než deset milionů hráčů jenom na Androidu, dostává další větší aktualizaci. V poslední době přibyly do hry časové šampionáty, kde se můžete porovnat s nejlepšími hráči z celého světa, nyní se v aktualizaci zaměřili na customizaci a nové vozy.

Real-Racing-3

Výhodu hry spatřuje mnoho hráčů v ceně. Je totiž zdarma. Dostat se na vrchol není snadné, stejně jako kupovat všechny auta a vylepšení. K výhrám pomáhají úpravy vozu, které nejsou nejlevnější. Některé z nich mohou být dokonce placeny pouze speciálními herními mincemi, stejně jako některé vozy. Ty si pak ve hře, pokud jich nenasbíráte dostatek, můžete zakoupit a to ne za zrovna málo peněz, tentokrát už těch reálných.

Změny, které přinesla poslední aktualizace:

  • Customizace – nové a pokročilejší nástroje pro nový vzhled automobilu
  • Foto mód – umožňuje pozastavit hru a pořídit „fotografii“, kterou můžete, pop případné aplikaci filtrů, sdílet svým přátelům
  • Nové vozy: Aston Martin DB9, Aston Martin Vanquish a Aston Martin V12 Vantage S
  • Nová série „All Star Vendetta“ – provedete výběr tovární značky, která vás bude provázet celou sérií
  • Zlatá ocenění – zpřístupněny nové milníky, po jejichž dosažení obdržíte mince ve hře (Gold)

S informací o aktualizaci přicházíme se zpožděním, přesto je možné, že někteří hráči ještě hru neaktualizovali. Upgrady jsou většinou datově náročné a s omezenými FUP našich operátorů si ne každý může dovolit přes mobilní sítě stáhnout stovky MB.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Play.Google

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here