RPG strategie Mount & Blade: Warband exkluzivně pro zařízení s Tegra 4

0

Mount-Blade-Warband

Turecké vývojářské studio Taleworld Entertainment možná znáte díky herní sérii Mount & Blade. Ta se odehrává ve středověku a slibuje zajímavé souboje. Mohli jste se s ní setkat na PC. Právě série Mount & Blade se rozrůstá o další díl, který je určen na mobilní platformy.

Herní titul Mount & Blade s podtitulem Warband přichází na operační systém Android. Má to však háček, protože je hra exkluzivně vyvinuta pro čipset Tegra 4 od společnost Nvidia. Nicméně se jedná o velmi zajímavé a povedené RPG, které je zkombinováno s několika strategickými prvky. Atraktivnost zvyšují propracované souboje.

Kromě obrovské mapy s velkým počtem zpřístupněných lokací na hráče čeká vylepšování postavy, zdokonalování své armády a hra pro více hráčů, neboli multiplayer, kterého se může účastnit až 64 hráčů. Zahrajete si v něm módy Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Siege a Battle.

Hru Mount & Blade: Watband si můžete stáhnout z obchodu Google Play za necelých 140 korun. Je kompatibilní se zařízením s čipsetem Nvidia Tegra 4.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here