Threes! – velmi návykové puzzle v Google Play

1

Kombinujte jedničky a dvojky, dostanete trojku. Zatím jednoduchá matematika. Vezměte dvě trojky a dostanete šestku. Jenže šestku, stejně jako trojku můžete spojovat jenom se stejným číslem. Výborně, pravidla chápete, tak si jdeme zahrát.

Hra jednoduchá na pochopení, přesto neuvěřitelně návyková, se objevila v Play.Google. Pravda, na iOS byla již dostupná dříve, nyní jsme se dočkali i my. Vývojáři zvolili zcela odlišnou strategii při prodeji hry, než je dnes zvykem. Bezplatné aplikace s nákupy uvnitř se nedočkáte, ono taky moc není co dokupovat. Nyní je v začátku prodeje hra dostupná za 1.99 dolarů (aktuální cena podle play.google v českých korunách je 39,24,-). Poté by mělo dojít na oficiální cenu. Ta nynější je údajně o 33,333% nižší.

Skončili jsme u šestky. Jejich součtem dostanete dvanáct, součtem dvanáctek dostanete… Dál už asi nemá význam hru rozebírat. Hra končí ve chvíli, kdy máte všechna políčka plná, jak vám přibývají další čísla na obrazovce.

Hra se nedlouho po uvedení dočkala slušného hodnocení 4.4, nepočítaje pozitivní hodnocení recenzentů mobilních her. Sami se můžete podívat, jak hru hodnotili.

“You might as well delete Candy Crush Saga now.” ~ Pocket Gamer

  • („Nyní také můžete smazat Candy Crush Saga“ – pozn.: volně přeloženo.)

„Threes! is at once nicotine and soul food, magnificent and deadly.“ ~ 10/10 EuroGamer.

  • („Threes! je všechno najednou, nikotin a jídlo pro duši, nádherný a smrtící“ – pozn.: volně přeloženo.)

“It’s surprisingly adorable, for a game starring numbers.” ~ Joystiq

  • („Je překvapivě rozkošná na hru, kde jsou v hlavní roli čísla“ – pozn.: volně přeloženo.)

“It’s the kind of game that embosses the rules on your brain within 30 seconds, but then compels you to spend the next two hours playing.” ~ Pocket Tactics

  • („Je to druh hry, která vryje pravidla do vašeho mozku během 30 sekund, ale pak vás nutí strávit následující dvě hodiny hraním – pozn.: volně přeloženo.)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here