Qualcomm představil technologii Ultra Sound NotePad (video)

0

Na oficiálním profilu Qualcomm vytvořeném na všem dobře známém portále YouTube se objevilo video, ve kterém je představováno použití procesoru Snapdragon 805 s využitím technologie Ultra Sound NotePad.

Snapdragon 805 Qualcomm Ultra Sound NotePad

Technologie se vyvíjí neustále a zvyšuje se i konkrétní tempo růstu. To dokazuje právě Qualcomm s technologií Ultra Sound NotePad. Qualcomm totiž dokázal vytvořit takový procesor, který umí přenášet zápisy z pera a inkoustovou kresbu z papíru na tablet v reálném čase.

Integrovaná aktivní podpora stylusu je hodně vychvalována například u nejnovější generace chytrého telefonu od jihokorejského výrobce Samsung. Konkrétně se jedná o Note 3, ale ve stejné řadě nalezneme i tablet se stejnými schopnostmi. Velké popularitě se dočkala i sociální síť Pen.UP speciálně vytvořená právě pro stylus Pen.

Qualcomm v této technologii opět pokročil. Ačkoliv budete psát na papír či na něm kreslit nějaké obrazce, vše se v reálném čase automaticky přesune i na váš tablet. V něm si můžete měnit i barvy, takže na papír sice kreslíte černou barvou, ale v tabletu se vám bude obrazec zbarvovat podle vašeho přání.

Na veletrhu CES 2014 se dočkáme podrobnější prezentace procesoru Snapdragon 805 s technologií Ultra Sound NotePad. Máme se tedy na co těšit.

Zdroj: AndroidCentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here