Studio Dreamworks představí tablet pro děti

0

Filmové studio Dreamworks, známé především pro své animované pohádky jako je například Shrek, představí ve spolupráci se společností Fuhu tablet určený dětem předškolního věku. K oficiálnímu představení by mělo dojít na technologickém veletrhu CES, který se každoročně koná v Las Vegas.

0,1462,sz=1&i=345505,00

Tablet pro děti s názvem Dreamtab bude vyráběn ve dvou verzích o velikosti osmi a dvanácti palcích. Dále zde bude možnost si vybrat mezi 16 a 32 GB provedením. Dreamtab poběží na systému Android 4.4 s nástavbou na téma animovaných filmů od Dreamworks.

Takto upravený systém bude obsahovat spousty tématických her a také různé výukové programy pro rozvoj malých dětí jako jsou jednoduché počty, kreslení či výuka psaní. Během používání tohoto zařízení budou dětské uživatele doprovázet známé postavičky z filmů od Dreamworks a budou jim mimo jiné radit, kdy mají tablet vypnout (po nastavení rodičovského zámku).

Dreamtab nebude jen hračka, nechybí zde možnost přepnutí do normálního režimu čistého Androidu. Oficiální cena nebyl zatím zveřejněna, ale podle našich zdrojů by se cena neměla přehoupnout přes 300 dolarů.

Zdroj: The Verge

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here